Júl 2021
RÝCHLOKURZ STREDOŠKOLSKEJ MATEMATIKY
  • Top aktualita

Máš pocit, že Tvoje vedomosti z matematiky nebudú pre úspešné štúdium na našej fakulte postačujúce? Pred začiatkom akademického roka 2021/2022 máš možnosť absolvovať Rýchlokurz stredoškolskej matematiky, kde si môžeš svoje vedomosti zo stredoškolskej matematiky zopakovať, prípadne doplniť to, čo si už zabudol/zabudla.

Detail aktuality
Kurz slovenského jazyka pre zahraničných študentov
  • Top aktualita

Bezplatné kurzy slovenského jazyka pre zahraničných študentov nastupujúcich do 1. ročníka na FVT TUKE s cieľom prekonať jazykovú bariéru a uľahčiť štúdium na fakulte.

Erasmus - TUKE
  • Top aktualita

Stáž: Výzva pre mobilitu študentov TUKE do krajín EÚ za účelom stáže Erasmus - TUKE

IMPLEMENTÁCIA BLENDED LEARNINGU DO PROCESU VÝUČBY CUDZÍCH JAZYKOV NA FVT